• دومین چالش سایت netwars

  دومین چالش سایت netwars

  Netwars Read More
 • دوره آموزشی مهندسی معکوس

  دوره آموزشی مهندسی معکوس

  Reverse Engineering Course Read More
 • اهدای تندیس و جوایز به برگزیدگان مدرسه امنیت 3

  اهدای تندیس و جوایز به برگزیدگان مدرسه امنیت 3

  Security School Read More
 • تقویم آموزشی

  تقویم آموزشی

  تقویم آموزشی Read More
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4

بسته های آموزشی در 120 ثانیه

نوشته شده توسط احسان نیک آور. Posted in Uncategorised


مخاطبین: کلیه علاقمندان به شبکه و امنیت شبکه و همچنین دانشجویان عزیز

 آیا شما هم وقت لازم برای گذراندن دوره های آموزشی را ندارید؟
آیا شما هم وقت های مرده ای دارید که از آنها استفاده نمی کنید؟
آیا شما هم اکثر وقت خود را در وسایل حمل و نقل عمومی مانند مترو، اتوبوس یا تاکسی می گذرانید؟


پس این سری از بسته های آموزشی برای شما تهیه شده است.

120second1

 

برایان تریسی :  در حالی که رانندگی می کنید ، با گوش دادن به نوارهای آموزشی ، اتومبیل خود را به یک ماشین یادگیری تبدیل کنید.


شما هم می توانید زمانی هایی که در مترو یا دیگر وسایل نقلیه به سر می برید را به فرصتی برای یادگیری تبدیل نمایید.

برای دانلود رایگان هدیه ما به شما همراهان عزیز سایت esecurity.ir که بسته آموزشی شبکه در 120 ثانیه می باشد به انتهای صفحه مراجعه نمایید یا اینجا کلیک کنید.


شما می توانید با تهیه این بسته از زمان های مرده خود استفاده کنید و این زمان ها را به فرصتی برای یادگیری تبدیل نمایید. این بسته های آموزشی که در بخش های 120 ثانیه ای تهیه گردیده است، در کمترین زمان ممکن یعنی همان 120 ثانیه یا 2 دقیقه، مطالب آموزشی را در اختیارتان قرار می دهد تا به صورت خلاصه و مفید بتوانید از این مطالب استفاده نمایید.


در این بسته ها از توضیحات اضافی و حاشیه ای اجتناب شده و اصل مطلب مورد نظر بیان گردیده است. با این کار در زمان برای شما صرفه جویی می شود و تنها مطالبی را یاد می گیرید که مفید می باشد.

120Second

بسته های آموزشی در 120 ثانیه هم به صورت فایل های تصویری می باشد و هم دارای فایل های صوتی است که شما با دانلود فایل های صوتی می توانید حتی در اتومبیل خود نیز از محتواهای آموزشی استفاده نمایید.


البته باید به این نکته هم اشاره شود که بسته های جامع در هر زمینه ای چه در سایت esecurity.ir و چه در سایت های دیگر تکمیل کننده این مباحث می باشند و در آنها به جزئیات بیشتری پرداخته می شود. لذا در بسته های آموزشی در 120 ثانیه شما با کلیه مفاهیم و مطالب آشنایی پیدا نموده و آماده پرداختن به جزئیات خواهید شد.


اولین بسته از این سری آموزش های در 120 ثانیه به صورت رایگان در اختیار شما دوستان عزیز قرار می گیرد و شما می توانید با ثبت نام در خبرنامه سایت و وارد نمودن ایمیل خود هم از آموزش ها و محصولات جدید اطلاع حاصل نمایید و هم بسته آموزشی شبکه در 120 ثانیه را که به ایمیل شما ارسال خواهد شد، دانلود نمایید.

120second3


ما در صدد هستیم تا آموزشی ها مختلفی را در این قالب سری آموزش های در 120 ثانیه خدمت همه هم وطنان عزیزمان ارائه نماییم، به همین دلیل این صفحه در بازه های زمانی مختلف بروز رسانی می گردد و در انتهای این صفحه آموزشی های جدید قرار خواهند گرفت.


لازم به ذکر است بروزرسانی این صفحه به وسیله ایمیل به اطلاع همراهان عزیز خواهد رسید. لذا جهت اطلاع از بسته های آموزشی جدید در این حوزه در خبرنامه ما عضویت خود را تایید نمایید.

 

بسته آموزشی شبکه در 120 ثانیه را در این قسمت به صورت رایگان برای شما قرار داده ایم که می توانید این بسته را در ادامه دانلود نمایید.

بسته آموزشی شبکه در 120 ثانیه

قیمت : 0 تومان
خرید و دانلود

security1202