• دانلود یک فایل از اینترنت با پاورشل

  دانلود یک فایل از اینترنت با پاورشل

  Download file with PowerShell Read More
 • کتاب ردگیری هکرها

  کتاب ردگیری هکرها

  Trace Hackers Book Read More
 • چالش Netwars ویژه مدرسه امنیت

  چالش Netwars ویژه مدرسه امنیت

  Netwars Read More
 • بسته جامع آموزشی CEH v9

  بسته جامع آموزشی CEH v9

  بسته آموزشی هکر اخلاقی 9 Read More
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4

کتاب ردگیری هکرها مطلب ویژه

Trace Hackers Book

 

با توجه به رویارویی همیشگی مجرمان سایبری و متخصصین امنیت، یکی در مقام به دست آوردن آسیب پذیری و سپس نفوذ و تخریب و دیگری به دنبال مصون نگهداشتن سامانه ها و شبکه ها از ورود نفوذگران و هکرها به سیستم می باشند، با این نگاه وجود علم جرم یابی (Forensic) بیشتر و بیشتر نمایان می گردد.
 
علم جرم یابی یکی از سخت ترین مباحث امنیت سایبری می باشد و تربیت نیروی متخصص در این بخش نیز به همان میزان کار سختی است. علاقمندان ورود به این عرصه افزون بر دانش در بخش های تهاجمی (Offensive) می بایست ساختار دفاعی (Deffensive) را نیز فراگرفته و در ادامه راه، ساختار و تخصص حوزه جرم یابی یا فارنزیک را هم می بایست فراگیرند.
 
ورود به مباحث علم فارنزیک پیچیدگی های ویژه خود را دارد و صرف پرداختن به مباحث تئوری ، ما را از جریانات کاربردی آن دوره نگاه می دارد. لذا کتاب حاضر که به عنوان ردگیری هکرها Trace Hackers نام گرفته است، به طور ویژه فارغ از ورود مستقیم به مباحث علمی و آکادمیک خسته کننده این حوزه، به راهکارهای بسیار کاربردی و آزمایشگاهی بپردازد که بتواند در طول مسیر استفاده از کتاب، تمامی متخصصین، کارشناسان و علاقمندان به دنیای امنیت و جرم یابی از آن استفاده نموده که این امر کمک به ارتقای ضریب امنیتی سامانه ها و سیستم ها گردد.
 
قطعا این کتاب دارای کمبودها و نواقصی می باشد که از دید نویسندگان پنهان مانده است، که این بخش هم با عنایت خوانندگان محترم، متخصصین، کارشناسان و اساتید فن و نظرات سازنده آن ها در ویرایش های بعدی مرتفع خواهد گردید.
 
شما می توانید بخش هایی از این کتاب را از لینک زیر دانلود نمایید
 
 
 
 هدیه ویژه
دوستان گرامی می توانند با خرید کتاب ردگیری هکرها تا پایان سال 96، بسته آموزشی ردگیری هکر یک که در سایت به قیمت 34 هزار تومان به فروش می رسد را رایگان دریافت نمایند.
 

پرداخت مبلغ کتاب با احتساب هزینه ارسال

مبلغ درج شده بر روی کتاب 17 هزار تومان می باشد که برای شما دوستان عزیز این مبلغ 15 هزار تومان در نظر گرفته شده و 10هزار تومان هم هزینه ارسال کتاب خواهد بود

البته دوستان عزیز می توانند در ایام هفته از ساعت 11 الی 18 با هماهنگی قبلی به محل موسسه مراجعه نموده و کتاب را با مبلغ 15 هزار تومان خریداری نمایند.

جهت هماهنگی با موسسه می توانید با شماره 02188890912 تماس حاصل فرمایید.

 1. نام و نام خانوادگی*
  Please type your full name.
 2. ایمیل*
  Invalid email address.
 3. شماره موبایل*
  Invalid Input
 4. آدرس
  Invalid Input
 5. قیمت
  0 ریال

این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)
 • آخرین ویرایش در جمعه, 25 اسفند 1396 10:31
 • اندازه قلم
احسان نیک آور

کارشناس امنیت شبکه، اطلاعات و تست نفوذ

محتوای بیشتر در این بخش: « فروش کتاب اسکن آسیب پذیری با Nessus