• دومین چالش سایت netwars

  دومین چالش سایت netwars

  Netwars Read More
 • دوره آموزشی مهندسی معکوس

  دوره آموزشی مهندسی معکوس

  Reverse Engineering Course Read More
 • اهدای تندیس و جوایز به برگزیدگان مدرسه امنیت 3

  اهدای تندیس و جوایز به برگزیدگان مدرسه امنیت 3

  Security School Read More
 • تقویم آموزشی

  تقویم آموزشی

  تقویم آموزشی Read More
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4

فروش کتاب اسکن آسیب پذیری با Nessus

کتاب اسکن آسیب پذیری با Nessus

 

امروزه فناوری اطلاعات در تمامی سازمان ها و شرکت ها رشد چشمگیری را به خود دیده است. استفاده از این فناوری و استفاده از شبکه های رایانه ای در بخش های گوناگون سازمان موجب پیشرفت قابل توجه سازمان در نحوه ارائه خدمات و همچنین افزایش کارایی سازمان گردیده است.

استفاده از این امکانات بدون رعایت نکات امنیتی و استفاده شایسته از ابزارهای موجود، همواره با مخاطرات بسیاری همراه می باشد. امنیت یکی از مهمترین اجزای مرتبط با فناوری اطلاعات می باشد و عدم رعایت موارد امنیت می تواند صدمات جبران ناپذیری را به سازمان مطبوع شما وارد نماید.

در این کتاب قصد ما بر این است که شما را با ابزاری به نام Nessus آشنا کنیم که این ابزار قادر به کشف آسیب پذیری های موجود در سیستم های موجود در سازمان یا شرکت شما خواهد بود.

با استفاده از این ابزار شما می توانید امنیت خود را به چالش کشیده و همچنین آن را مورد ارزیابی قرار دهید. شایان ذکر است، مطالب موجود در این کتاب برگرفته از منابع اصلی این ابزار و شرکت ارائه دهنده‎ی آن یعنی Tenable می باشد.

 

این کتاب در چهار فصل تهیه شده است :

آشنایی با مفاهیم و محیط Nessus

آشنایی با ساختارPolicy و مدیریت آن در Nessus

اجرای عملیات اسکن

نتایج اسکن و گزارش ها

 

 شما می توانید بخش هایی از این کتاب را از طریق لینک زیر دانلود نمایید

بخش هایی از کتاب اسکن آسیب پذیری با Nessus

 

 پرداخت مبلغ کتاب با احتساب هزینه پستی

مبلغ درج شده بر روی کتاب 15 هزار تومان می باشد که برای شما دوستان عزیز این مبلغ 13 هزار تومان در نظر گرفته شده و 10هزار تومان هم هزینه ارسال پستی کتاب خواهد بود

البته دوستان عزیز می توانند در روزهای دوشنبه و چهارشنبه از ساعت 16 الی 21 با مراجعه حضوری، کتاب را با مبلغ 13 هزار تومان خریداری نمایند.

 1. نام و نام خانوادگی*
  Please type your full name.
 2. ایمیل*
  Invalid email address.
 3. شماره موبایل*
  Invalid Input
 4. آدرس
  Invalid Input
 5. قیمت
  0 ریال

خرید ویژه

در راستای همین کتاب، بسته آموزشی با عنوان تست نفوذ شبکه های سازمانی توسط تیم Esecurity.ir تولید شده است که با قیمت 15 هزار تومان در سایت فروخته می شود.

دوستان عزیز می توانند با پرداخت 29 هزار تومان هم بسته آموزشی تست نفوذ شبکه های سازمانی و هم کتاب اسکن آسیب پذیری با Nessus را دریافت نمایند.

 

برای خرید ویژه بر روی لینک زیر کلیک نمایید

خرید بسته آموزشی تست نفوذ سازمانی و کتاب Nessus 

 

 مدیران، کارشناسان امنیت و همچنین تمامی علاقمندان حوزه‎ی امنیت شبکه و اطلاعات می توانند از این کتاب استفاده کنند و با توجه به اینکه کتاب پیش رو توسط اعضای کوچکی از کارشناسان امنیت فراهم گردیده است لذا خالی از اشکال نیست.

به همین منظور از تمامی عزیزانی که در حوزه‎ی امنیت مشغول هستند، صمیمانه خواهشمندیم تا انتقادات، نظرات و پیشنهادات خود را به آدرس این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید ارسال نمایند.

 

این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)
 • آخرین ویرایش در یکشنبه, 17 ارديبهشت 1396 09:32
 • اندازه قلم
احسان نیک آور

کارشناس امنیت شبکه، اطلاعات و تست نفوذ

محتوای بیشتر در این بخش: « فروش کتاب جرم شناسی در ویندوز