• آشنایی فارنزیک در شبکه

  آشنایی فارنزیک در شبکه

  Network Forensic Read More
 • تور آموزشی Metasploit Kung Fu - بخش یازدهم

  تور آموزشی Metasploit Kung Fu - بخش یازدهم

  فراخوانی ماژول ها قبل از ورود به متاسپلویت Read More
 • ارزیابی فعال بودن متد OPTIONS در وب سایت

  ارزیابی فعال بودن متد OPTIONS در وب سایت

  OPTIONS Method Read More
 • برگزاری سمینار امنیت لینوکس با حضور مهندس مهرانفرید

  برگزاری سمینار امنیت لینوکس با حضور مهندس مهرانفرید

  مدرسه امنیت Read More
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
28 ارديبهشت 1394

فایروال دیفالت که همراه نصب سیستم عاملهای لینوکسی وجود دارد و بسیار هم قدرتمند می باشد فایروال Iptable  می باشد . فایروالهای دیگری که در لینوکس وجود دارند  محیطی گرافیکی برای این فایروال قدرتمند هستند که کار را برای مدیران و کاربران سیستمها راحتر می کند . اهمیت آشنایی با نصب و کانفیگ فایروال  برکسی پوشیده نیست که حضور یک فایروال قدرتمند چقدر امنیت یک وب سرور را افزایش می دهد. لذا قسمت اول از کانفیگ فایروال Iptable  را در این ویویدو آموزشی براتون تهیه کرده ایم

ادامه مطلب...
28 ارديبهشت 1394

داشتن فایروال بر روی سرورها و وب سرورها بر هیچ کس پوشیده نیست . یکی از راهها برای جلوگیری از نفوذ و حملات و مقابله با هکرها نصب و کانفیگ یک فایروال خوب بر روی سرورها است. در این بخش قسمت دوم از پیکربندی فایروال Firestarter را براتون آپلود کردیم.

ادامه مطلب...
28 ارديبهشت 1394

یک از فایروال بسیار ساده و گرافیکی برای مدیریت فایروال IPTABLE لینوکسی  ، نصب و کانفیگ فایروال Firestarter می باشد که این فایروال بسیار کار با آن ساده می باشد . برای کسانی که می خواهند سرورهای لینوکسی خو را تا حدودی از معرض حملات و آسیبها بدور باشند و تا حدی جلوگیری نمایند از حملات می توانند از این فایروال بر روی سرورهای لینوکسی استفاده نمایند .

ادامه مطلب...
28 ارديبهشت 1394

یک از اقدامات موثر در افزایش ضریب امنیتی یک سرور و وب سرور نصب  فایروال بر روی آن می باشد.با توجه به اینکه کار با فایروال IPTable  برای اکثر افراد سخت می باشد استفاده از فایروالهای گرافیکی میتواند کمک بسیار خوبی برای کاربران باشد لذا یکی از فایروالهای خوب لینوکسی به نام CSF  می باشد که در این بخش قسمت دوم پیکربندی آن را براتون بارگذاری نمودیم.

ادامه مطلب...
28 ارديبهشت 1394

قسمت دوم از آموزش نصب و پیکربندی فایروال بر روی سیستم مدیریت محتوای جوملا را براتون آپلود کردیم . . با توجه به ضریب بالای استفاده از این سیستم مدیریت محتوا(CMS) در ایران لذا توجه به امنیت این سیستم نیز بسیار ضروری است  یکی از اقدامات برای افزایش ضریب امنیتی جوملا نصب و کانفیگ فایروال می باشد که امیدوارم از این بخش استفاده کافی را ببرید

ادامه مطلب...
صفحه1 از2